מאמנים וחדרי כושר

פתרונות לחללי כושר בכל הגדלים
את האימונים בחינם שלנו

בדלו את עצמכם! האיום הכי גדול לבעלי עסקים ומאמנים בתעשיית הכושר הוא חוסר בידול. הוספת Let’s Bands לתוך משטר הכושר שלכם יעזור לכם להתבלט מעל המתחרים ולשמור על עניין באימונים בקרב הלקוחות שלכם.

 

צרו עמנו קשר היום כדי לגלות עוד אודות המוצרים שלנו, התוכניות שלנו ולהבין מהי הדרך הטובה ביותר לשלב אותן בבית העסק שלכם. שלחו אלינו מייל ואחד ממומחי הפיתוח העסקי שלנו ייצרו אתכם קשר ישיר.

מאמני כושר אישיים
חבילות ומחירים מיוחדים

Let’s Bands מאפשר לכם לאמן את כל הרמות, בכל מקום ובכל שעה. קיימות מספר סיבות טובות מדוע תוכלו למצוא גומיות כוח של Let’s Bands בחדרי כושר מקצועיים, במזוודות ובתיקים של ספורטאים וחובבי כושר, וגם ברשתות כושר מובילות ברחבי העולם.

 

בזכות הורסטיליות של אימוני Let’s Bands אתם יכולים לבחור מבין מאות תרגילים פונקציונליים וליצור תוכנית שהיא מותאמת עבור צרכים ייחודיים ומטרות של כל מתאמן. יש לנו גם מחירים מיוחדים עבור אנשי מקצוע וגם קורסי הכשרה משלנו, כולל Let’s Bands לקבוצות, מאמן Let’s Bands, מאמן Let’s Bands מתקדם, וגם מאמן Let’s Bands לקבוצות קטנות.

חדרי ומועדוני כושר
חבילות מיוחדות

הכניסו את הפתרונות של Let’s Bands למועדון הכושר שלכם ותיישרו קו עם חברת אימוני גומיות ההתנגדות המובילה. כך תוכלו למשוך, לעניין ולשמר לקוחות בעזרת חומרי המיתוג והשיווק המובילים של Let’s Bands.

 

אנו מציעים תוכניות ומחירים מיוחדים עבור חדרי ומועדוני כושר, קבוצות, מאמנים אישיים ועוד חברות בתחום הכושר. הרעיון המוכח מדעית של Let’s Bands מספק ריגוש, מוטיבציה ותוצאות עבור אימונים אחד על אחד וגם קבוצות. העצימו את רמת המעורבות של המתאמנים שלכם בצורה חדשנית אשר מחייה ומרעננת את התפיסה שלהם לגבי כושר. צרו עמנו קשר אודות תוכניות העשרה אשר אנו יכולים לבצע אצלכם, ועוד.

מומחי גומיות הכוח
 • גומיות כוח של Let’s Bands – גומיות ההתנגדות באיכות הגבוהה ביותר
   

 • אימוני Let’s Bands – שיטות אימון מוכחות מדעית ויותר תרגילים מכל חברה אחרת
   

 • אקדמיית Let’s Bands – מציעים קורסי הכשרה מקומיים ופנים-ארגוניים
   

 • גישה חינם לחדר הכושר המקוון שלנו – למעלה מ-650 תרגילים ואימונים מקצועיים
   

 • מותאם לכל רמות הכושר גופני וכוח
   

 • שאלו על תמחור וחבילות מיוחדות בשביל מאמנים, קבוצות, חדרי כושר ומועדוני כושר