גומיות כוח Powerbands

אפקטיבי, רב-שימושי, נייד ובמחיר משתלם
את האימונים בחינם שלנו

גומיות כוח הינם כלי אימונים יעיל ומגוון בגודל מותאם לנסיעות אשר מפתחות כוח ויציבות תוך כדי שריפת שומנים וחיטוב הגוף. בעזרת כיוון רמת המתח של הגומיות ניתן להפחית עומס מפרקי ולרכז את המאמץ על קבוצות שרירים ייעודיות.

 

ניתן להשיג את גומיות ה-max, flex, ו-mini בארבעה צבעים שונים - כל צבע מסמן רמת התנגדות שונה כדי לאפשר אימון מותאם לכל רמת כושר.

היתרונות בהוספת גומיות כוח לאימון שלכם
הצלחה רבה יותר באותה כמות זמן
 • כלי אימונים יעיל ומגוון לפיתוח כוח ויציבות
   

 • פיתוח סבולת שריר וייעול אימוני משקל גוף
   

 • מותאם לכל הרמות, ממתחילים ועד ספורטאים מקצועיים
   

 • גומיות כוח משמשות גם כתחליף למשקולות חופשיות ולהעצמת תרגילים מבוססי משקל גוף
   

 • כלי מושלם לאימונים פונקציונליים ולשיפור ביצועים ספורטיביים ותנועתיות
   

 • בונוס: עם כל רכישה, תקבלו קוד לאפליקציה שלנו הניתנת להורדה בחינם ב-Apple Store ו-Google Play

הידעת?

-

בערכת גומיות הכוח מקבלים גם הדרכה אונליין
 

כאשר אתם רוכשים ערכת גומיות, תקבלו גישה לפלטפורמת האימונים המקוונת שלנו. יצרנו עבורכם כמה מהאימונים האפקטיביים ביותר שקיימים לבניית שריר, שריפת שומן וחיטוב הגוף. האימונים מותאמים לכל גיל ולכל רמת כושר גופני.

להתאמן בכל מקום ובכל שעה

בחוץ, בבית או בחדר הכושר

בין אם אתם מחפשים לרדת במשקל, להעלות את רמת הכושר שלכם, או לחטב את כל הגוף, תמצאו יתרונות רבים באימון עם גומיות כוח Powerbands. ההתנגדות אשר מתווספת לתרגילי משקל גוף תאתגר את הסיבולת שלכם בתרגילי full-body תוך פיתוח טונוס שריר בפלג גוף עליון, רגליים, שרירי ישבן וליבה.

 

ניתן לארוז את גומיות הכוח בקלות לתוך המזוודה כאשר אתם בנסיעה לחו"ל. אין צורך בחדר כושר כדי להתאמן בו או לוותר על האימון אליו אתם רגילים. בכדי למקסם את האימונים שלכם, תוכלו להתאמן בכל מקום ובכל שעה שתרצו.

ערכות גומיות הכוח שלנו
חדר הכושר שלך בקופסא

אין דבר כזה one size... לכן Let's Bands ייצרו ערכות מוכנות של גומיות כוח ארוזות המיועדות להתאים לצרכים פיזיים ומטרות שונות. קידוד הצבע של גומיות הכוח עושה חיים קלים למשתמש לצורך מציאת ההתאמה המושלמת, בעוד שהמחיר הנוח מספק לכם מגוון רחב של גומיות כוח לבחירה.

 

המוצר פותח ועוצב ע"י טובי המעצבים בתעשייה כדי להוביל בתחום ולספק את הפתרון הטוב ביותר לקהל חובבי הכושר. הגומיות שלנו ידידותיות למשתמש ומשרתות כאביזר משלים אידיאלי לכל אימון.   

 

כאשר תרכשו את ערכת גומיות הכוח שלנו, תקבלו גישה לפלטפורמת האימונים המקוונת שלנו – הספרייה המקיפה ביותר לאימונים ותרגילים של גומיות התנגדות. תוכניות האימון מותאמות במיוחד ללו"ז, רמת הכושר ומטרות האימון שלכם, בין אם אתם רוצים לרדת במשקל, לבנות מסת שריר או פשוט לשפר את רמת הכושר.

ספרו לי עוד
גומיות הכוח שלנו

תוכננו למקסם לכם תוצאות

בין אם המטרה שלכם היא שריפת שומנים, בניית שרירים או חיטוב הגוף, גומיות הכוח שלנו הן כלי האימונים האולטימטיבי לכמעט כל גיל וטווח יכולות. גומיות הכוח יכולות להחליף משקולות חופשיות, להעצים תרגילי משקל גוף, להיות חלק משלים לאימון מכשירים ולהוסיף מגוון של דרכים חדשות למקד קבוצות שריר ייחודיות - בכל מקום, ובכל שעה.

 

בזכות קטגוריות רבות של גומיות כגון minibands, superbands, flex ו-therabands, ניתן לשלוט בעצימות ובתנועה. קידוד הצבעים מסייע להתאים את הגומייה האידיאלית לכל תרגיל.

קראו עוד

גישה חינם לחדר הכושר המקוון שלנו

-

ברכישת ערכת גומיות הכוח שלנו

קבלו גישה לפלטפורמת האימונים המקוונת שלנו אשר מכילה את כל תוכניות האימונים שלנו, בנוסף למאות תרגילים בודדים שונים. יצרנו למענכם את האימונים היעילים ביותר לפיתוח שריר, עיצוב גוף ושריפת שומנים, המותאמים לכל גיל ורמת כושר.