מיני בנדס יחיד – צהוב

לגומיית התנגדות מיני הצהובה ישנה את רמת ההתנגדות הקלה ביותר והיא מתאימה ביותר למתחילים או לשילוב עם הגומיות האחרות שלנו. הגומייה הצהובה אידיאלית לחימום, הפעלת שרירים, מיקוד קבוצות שריר מרכזיות או לשרירי ליבה מייצבים. ניתן למצוא המלצות ושילובים בפירוט המופיע מטה.

יתרונות מיני בנדס
גומיות מיני הן כלי כל-יכול שימושי
 • עוצב במיוחד בשביל עבודה על שרירי ישבן, ירכיים וכתפיים כדי לשפר כוח ויציבות
   

 • לשימוש לפני או אחרי אימון כדי לשפר תנועות ספורט ולזרז התאוששות
   

 • מיצוב כל הגוף בכוח ותנועה. מושלם לבניית שריר ושריפת שומן
   

 • תנועתיות ומניעת פציעות. מומלץ לחימום, שיקום ותפקוד מפרקי
   

 • לשימוש בכל מקום – בשטח, בבית, בקליניקה, בחדר הכושר או בנסיעות

מה בקופסה?

1*גומיית מיני צהובה (קל)

למיני בנד הצהובה (22*5 ס"מ) רמת ההתנגדות הקלה ביותר. הניידות והעמידות שלה הופכות אותה לאידיאלית עבור אנשים שמרבים בנסיעות או למי שאין זמן ללכת לחדר הכושר. רצועת הגומי הגמישה מתאימה לחימום, מתיחות ואימוני כוח. גומיות הכוח הן כלי אימונים יעיל ומגוון שניתן לשימוש בכל מקום.

המיני בנדס מגיעים ב-4 רמות התנגדות שונות להתאים לכל רמת כושר. היזהרו אם יש לכם רגישות ללטקס, כיוון שגומיות הכוח שלנו מכילות לטקס.

אימוני מיני בנדס
למה להתאמן עם גומיות כוח?

אין צורך בחדר כושר! מתיחות, אימוני גמישות או למניעת פציעות – גומיות המיני הן כלי רב תחליטי ושימושי לאימונים יעילים ואינטנסיביים של כל הגוף. הגומיות הגמישות מציעות מגוון של אפשרויות אימון, גם במקומות צפופים, והן מושלמות להפעלה ממוקדת של קבוצות שריר גדולות כמו ירכיים, חגורת כתפיים ושרשראות תנועה שלמות. הן גם אידאליות לחימום דינאמי או לשלבי שיקום לאחר פציעות ברך או כתף. ארבעת רמות הקושי מקודדות לפי צבע ומתאימות לכל רמת כושר. ניתן להשתמש בכל אחת בנפרד או לשלב אותן יחד באימון, לדוגמה

עם תנועות צידיות, סקוואטים, תרגילים מייצבים לכתפיים ועוד.

המיני בנדס אידיאליות בפרט עבור תרגילי תנועה צידית, הפעלת ירך וישבן וייצוב כתף. בכל הקשור לאימונים פונקציונליים ושיקום, הן יכולות לשפר תנועות ספורט ספציפיות ולמנף את הביצועים שלך. הן גם יכולות לעזור להשתקם מהר יותר מפציעות.

הפחיתו פציעות עם אימוני גומיות כוח בזכות התרגילים אשר מייצרים אימפקט נמוך על המפרקים. המיני בנד הינה אחד מכלי האימון הטובים ביותר שיש עבור מי שמבלה את עיקר היום בישיבה. במהלך ישיבה ממושכת השרירים מתקצרים ונהיים נוקשים. חיזוק שריר ה-gluteus medius ימנע את ההשפעות השליליות הנגרמות מישיבה ממושכת. גומיות מיני יכולות בקלות להתמקד לך בשרירי הישבן.