סט גומיות מיני בנדס

סט גומיות המיני בנדס מכיל את כל שלושת גומיות הכוח עם התנגדות קלה, בינונית וקשה. ערכה זו מאפשרת לך לבצע מגוון של תרגילים ואימונים. אפשר בקלות למצוא את רמת האימון המתאימה לך על בסיס רמות ההתנגדות השונות. ניתן למצוא המלצות למתחילים ולמתקדמים בפירוט שמופיע מטה.

יתרונות סט גומיות המיני בנדס
גומיות המיני שלנו הן כלי כל-יכול שימושי
 • פותח במיוחד בשביל עבודה על שרירי ישבן, ירכיים וכתפיים כדי לשפר כוח ויציבות
   

 • לשימוש לפני או אחרי אימון בכדי לשפר תנועתיות ולזרז את ההתאוששות שאחריו
   

 • מושלם לבניית שריר ושריפת שומן
   

 • תנועתיות ומניעת פציעות. מומלץ לחימום, שיקום ותפקוד מפרקי
   

 • לשימוש בכל מקום – בשטח, בבית, בקליניקה, בחדר הכושר או
  בנסיעות

   

 • תוספת: גישה ל-60 יום לחדר הכושר המקוון שלנו

מה בקופסה?
 • 3*גומיות מיני

 • 1*תיק נשיאה

 • 1*מדריך לשימוש מהיר

 • בונוס: 60 יום אימונים אונליין

סט גומיות המיני בנדס מאפשר לבצע מספר רב של תרגילים בתנאים שלכם. השילוב של כל גומיות המיני יחד מאפשר אימונים מגוונים ברמות כושר שונות הניתנות לשליטה. ערכה זו מושלמת לאימונים אינטנסיביים של כל הגוף ותרגילי כוח. בנוסף, גומיות המיני מתאימות גם למשתקמים מפציעות ברך וכתף.

פותח בכדי לשפר רמות כוח וסבולת, גומיות המיני הן כלי אימונים יעיל ומגוון הניתן לשימוש בכל מקום. שלוש רמות ההתנגדות השונות מתאימות לכל רמת כושר וניתנות לשימוש בנפרד או יחד – צהוב (קל), ירוק (בינוני) וכחול (קשה). הן מושלמות עבור תנועות צידיות, סקוואטים, ותרגילים מייצבים לכתפיים. היזהרו אם יש לכם רגישות ללטקס, כיוון שגומיות הכוח שלנו מכילות לטקס.

אימוני גומיות מיני
למה להתאמן עם ערכת המיני בנדס

אין צורך בחדר כושר! למתיחות, אימוני גמישות או מניעת פציעות, המיני בנדס הן כלי רב תחליטי ושימושי לאימונים יעילים ואינטנסיביים של כל הגוף. הגומיות הגמישות מציעות מגוון של אפשרויות אימון, גם במקומות צפופים, והן מושלמות להפעלה ממוקדת של שריר מסוים וגם לאימון של קבוצות שריר גדולות כמו ירכיים, חגורת כתפיים ושרשראות תנועה שלמות. הן גם אידאליות לחימום דינאמי או לשלבי שיקום לאחר פציעות ברך או כתף. ארבע רמות הקושי מקודדות לפי צבע ומתאימות לכל רמת כושר. ניתן להשתמש בכל אחת בנפרד או לשלב אותן יחד באימון, לדוגמה עם תנועות צידיות, סקוואטים, תרגילים מייצבים לכתפיים ועוד.

המיני בנדס הן אידיאליות בפרט עבור תרגילי תנועה צידית, הפעלת ירך וישבן וייצוב כתף. בכל הקשור לאימונים פונקציונליים ושיקום, הן יכולות לשפר תנועות ספורט ספציפיות ולמנף את הביצועים שלך. הן גם יכולות לעזור לך להשתקם מהר יותר מפציעות.

הפחיתו פציעות עם אימוני גומיות כוח בזכות התרגילים באימפקט נמוך על המפרקים. עבור מי שמבלה את עיקר היום בישיבה, גומיית המיני הינה אחד מכלי האימון הטובים ביותר שיש. בישיבה ממושכת השרירים מתקצרים ונהיים נוקשים. גומיות מיני יכולות בקלות להתמקד לך בשרירי הישבן. חיזוק שריר ה-gluteus medius ימנע את ההשפעות השליליות הנגרמות מישיבה ממושכת.

המלצת Let’s Bands
רצועות כוח MAX בכחול (קשה)

אנו ממליצים גם על שילוב גומיות הכוח MAX כתוספת אידיאלית להרחבת האימון שלך. יחד עם גומיות המיני השילוב הוא מושלם לאימונים עצימים וגם לתרגילי מתיחות.

לרכישה

גישה חינם לחדר הכושר המקוון שלנו ל-60 יום

-

כאשר אתם רוכשים את ערכת גומיות הכוח

קבלו גישה לפלטפורמת האימונים המקוונת שלנו שמכילה תוכניות אימונים ומאות תרגילים שונים. הרכבנו למענכם את האימונים היעילים ביותר לפיתוח שריר, עיצוב הגוף, ושריפת שומן, המותאמים לכל גיל ורמת כושר.

המלצה נוספת – אביזר עגינה לדלת
מקסמו את האימונים שלכם

הפכו כל דלת לחדר הכושר הביתי שלכם. התאימו את תוכנית האימונים שלכם למגוון רחב של תרגילים שונים בעזרת עוגן לדלת קטן ונייד של Let’s Bands. העוגן העוצמתי מגיע עם שרוול כיסוי המגן על גומיות הכוח שלך מבלאי טבעי והוא אידיאלי עבור אימונים לפלג גוף עליון. חברו לכל דלת בעלת שלושה צירים והפכו דלתות בכל מקום לאביזר שלכם לאימונים.