גומיית כוח MAX קלה – צהובה

לגומיית הכוח MAX הצהובה רמת התנגדות קלה ביותר והיא אידיאלית עבור נשים וגברים. בנוסף לאימוני כוח ואינטרוולים, ניתן להשתמש גם ברצועת ה-MAX הצהובה לתרגילי כתפיים, זרועות, פלג גוף תחתון, גמישות ושיקום. מומלץ עבור משתמשים מתחילים, מתקדמים ומקצועיים.

יתרונות גומיות כוח MAX
מיוצר בכדי לשרוד את האימונים הקשים ביותר שלך
 • הגברת עוצמה בלחיצות, סקוואטים וכפיפות
   

 • סיוע בהעמקת מתיחות ושיפור גמישות
   

 • שחזור רוב תרגילי חדר כושר ומיקסום ביצועים ספורטיביים
   

 • מיצוב לכל הגוף ותרגילי כוח לבניית שריר ושריפת שומן
   

 • אידיאלי להוספת התנגדות לתרגילים נפוצים או בסיוע לעליות מתח ומקבילים
   

 • העצימו תרגילים של משקל גוף (freeletics)

מה בקופסה?

1*רצועת כוח MAX צהובה (קל)

רצועת הכוח MAX צהובה (100*1.5 ס"מ) מכניסה מרכז כושר שלם לתיק שלך. גומיית הכוח MAX מגדילה את אפשרויות האימונים שלך, במיוחד באימוני כוח, גמישות, יציבות ליבה, היט (HIIT) ותוכניות שיקום. זהו כלי אידיאלי לאימונים עצימים לכל הגוף, שרירי בטן, תרגילי פלג גוף תחתון וגם לאימוני יציבות ושיווי משקל.

שימושי לשיקום, חימום דינאמי, מתיחות בהעמסה, אימוני כוח פונקציונליים, סבולת לב-ריאה, זריזות כפות רגליים, אימוני כוח, פליומטריים ויציבות ליבה. גומיות MAX באות ב-5 רמות התנגדות שונות כדי להתאים לכל רמות הכושר: צהוב (קל), ירוק (בינוני), כחול (קשה), שחור (קשה במיוחד) והמובילייזר שלנו.

מקסמו את האימונים שלכם
להתאמן עם גומיות כוח MAX

ניתן להשתמש בגומיית ה-MAX שלנו למגוון של יישומים ולהרחבת תוכנית האימונים שלך, במיוחד באימוני כוח, גמישות, יציבות ליבה, סיוע בעליות מתח, היט (HIIT) ותוכניות למתיחות. הן יעילות במיוחד לאימון פלג גוף תחתון ועליון. גומיות כוח MAX מגיעות בחמש רמות התנגדות. אתם יכולים לכוון את רמת ההתנגדות בנוסף במהלך תרגיל פשוט על ידי הוספת או הפחתת מתח על הרצועה, בנוסף לאפשרות של שילוב כמה גומיות התנגדות כדי להגביר עצימות. הגומיות השחורות והמובילייזר יכולות גם לשמש להנפת משקולות לביצוע lockout, דדליפט וטכניקות אימון קצרות טווח נוספות.

 

גומיות הכושר מעולות בשביל סיוע בעליות מתח ומקבילים ולפיתוח מהירות צידית ותאוצה קדמית באמצעות תרגילי הליכה, גרירה, מכרע וריצה במקום. במהלך הרמת משקולות ניתן להשתמש בגומיות כוח MAX כדי להעמיס על הבר ולהוסיף התנגדות בתרגילים כמו לחיצת חזה, סקוואט ודדליפט. כמעט כל תרגיל שניתן לבצע עם משקולת יד או מוט ניתן לבצע עם רצועת התנגדות. גומיות התנגדות מוסיפות את ההתנגדות הקטנה הזו לאימון שלך ומאלצות את הגוף לבצע טוב יותר ומביאות לתוצאות שנשארות. גומיות MAX מושלמות לגברים ונשים אשר לומדים לבצע מקבילים ועליות כוח עם טבעות. הן אידיאליות לפיתוח זיכרון שרירי ולגרום לך לעשות עליות מתח kipping ו-strict בכלום זמן.

כשאין לכם הרבה מקום לחדר כושר ביתי, גומיות התנגדות הן אפשרות מצוינת שתופסות מעט מאוד מקום אחסון. אפשר לתלות אותם על קרס אחרי האימון, או לגלגל אותם לאחסון בקופסה או מגירה.

המלצה – עגינה לדלת
מקסמו את האימונים שלכם

הפכו את הדלת שלכם לחדר הכושר הביתי שלכם. התאימו את תוכנית האימונים שלכם למגוון רחב של תרגילים שונים בעזרת עוגן הדלת הקטן והנייד של Let’s Bands. העוגן העוצמתי מגיע עם שרוול כיסוי המגן על רצועות הכוח שלך מבלאי טבעי והוא אידיאלי עבור אימונים לפלג גוף עליון. חברו לכל דלת בעלת שלושה ציר והפכו את הדלת לשער שלכם לאימונים בכל מקום.

תוספת: אימון מקוון בלעדי לכל החיים

-

מאמן הכושר הפרטי שלכם 24/7

אנו שואפים לספק את הדרך הפשוטה ביותר בשבילך להתאמן – בכל מקום ובכל שעה. כך שלא צריך להמציא תירוץ להחמיץ אימון. כאשר אתם רוכשים ערכת גומיות כוח תקבלו גישה לפלטפורמת האימונים המקוונת שלנו אשר מכילה את תוכניות האימונים שלנו בנוסף למאות תרגילים.

יצרנו את התרגילים הכי יעילים בבניית שריר, עיצוב הגוף ואימונים שורפי שומן, המתאימים לכל גיל ורמת כושר.