גומיית כוח MAX אולטרה קשה – ירוקה

גומיית הכוח MAX האולטרה חזקה שלנו היא אידיאלית עבור תנועתיות, תוכנית מתיחות מקיפה או אימון לכל הגוף, בנוסף לתרגילי כוח ואימוני אינטרוולים. היא גם מושלמת לסיוע במתח ומקבילים, פיתוח מהירות צידית ותאוצה קידמית, וגם לאימוני קרוספיט ולספק התנגדות נוספת לאימון שלך. מומלץ עבור משתמשים מתחילים, מתקדמים ומקצועיים.

יתרונות גומיות כוח MAX
מיוצר בכדי לשרוד את האימונים הקשים ביותר שלך
 • הגברת עוצמה בלחיצות, סקוואטים וכפיפות
   

 • סיוע בהעמקת מתיחות ושיפור גמישות
   

 • שחזור רוב תרגילי חדר כושר ומיקסום ביצועים ספורטיביים
   

 • מיצוב לכל הגוף ותרגילי כוח לבניית שריר ושריפת שומן
   

 • אידיאלי להוספת התנגדות לתרגילים נפוצים או בסיוע לעליות מתח ומקבילים
   

 • העצימו תרגילים של משקל גוף (freeletics)

מה בקופסה?

1*גומיית כוח MAX מובילייזר

גומיית הכוח MAX הירוקה (מובילייזר) היא רצועת התנגדות עמידה והתוספת האידיאלית לגומיות כוח מיני הודות לאורכה (100 ס"מ). היא מושלמת לתרגילים קשים ואימונים יעילים בזכות ההתנגדות הגבוהה שלה שהיא מספקת, מסייעת במתח ומקבילים וטובה לפיתוח מהירות צידית ותאוצה קדמית באמצעות מגוון תרגילי הליכה, גרירה, מכרע וריצה במקום. ניתן להשתמש בגומיות כוח MAX ירוקות במהלך הרמת משקולות כדי להעמיס על הבר ולהוסיף התנגדות בתרגילים כמו לחיצת חזה, סקוואט ודדליפט. שילוב של אימוני כוח ואימוני אינטרוולים עצימים היא הדרך הטובה ביותר להקפיץ את מערכת חילוף החומרים שלך ולהכניס את גופך לכושר הטוב ביותר. גומיות הכוח MAX מגדילות את אופציות האימונים שלך במיוחד בתחום הגמישות ותנועתיות, אימוני כוח, מתיחות ואימוני היט (HIIT).

 

שלבו אותה עם סט גומיות כוח MAX ויש לכם מרכז כושר שלם בתיק. תיכננו את הגומיות האלו שיחזיקו מעמד המון זמן. השתמשו בהן לאימוני תנועתיות, אימוני אינטרוולים, מהירות וזריזות, קפיצות, פליומטרי, אירובי, תרגילי גמישות, מתיחות, מיצוב כללי, מניעת פציעות ושיקום. 100% אחריות לכל החיים!

יותר חכם, עצים ויעיל
להתאמן עם רצועות כוח MAX מובילייזר

תנועתיות וגמישות הם היסודות החשובים ביותר לכושר גופני, בריאות וביצועים. זה מה שהופך את גומיית הכוח MAX מובילייזר לכלי חובה עבור כל מי שמחפש לבצע אימונים אופטימליים בכל זמן ובכל מקום.
 

גומיית הכוח MAX מובילייזר היא התוספת המושלמת לגומיית הכוח MAX השחורה ולגומיות מיני בנדס. השילוב הזה מייצר את האימון המושלם. גומיות המיני בנדס מספקות לך מספר רב של אפשרויות אימון. החל מתרגילי ייצוב ועד לאימונים מגוונים. גומיות הכוח MAX מאפשרת ביצועים גבוהים בספרינטים, תרגילי כוח ואימוני אינטרוולים. גומיית הכוח MAX מובילייזר יעזור לכם להיות יותר גמישים.
העצה שלנו: בנוסף לאימון תנועתיות, השתמשו בגומיית הכוח MAX מובילייזר לסיוע בתרגילי משקל גוף קשים כמו מתח ומקבילים, כדי שתוכלו להתאמן ברמה גבוהה ויעילה מבלי להוריד תרגילים חשובים, גם אם אתם מתחילים. היזהרו אם יש לכם רגישות ללטקס, כיוון שגומיות הכוח שלנו מכילות לטקס.

המלצת Let’s Bands
גומיות כוח MAX

כדי להוסיף אפשרויות וליצור לכם את האימון האידיאלי אנו ממליצים להשתמש בגומיות הכוח שלנו בחוזקים שונים. הן יעזרו לך לבצע את כל התרגילים באימונים עצימים לכל הגוף, אימוני בטן, רגליים וישבן בנוסף לתרגילי יציבות ושיווי משקל. זה יאפשר לכם לבחור בצורה מדוייקת את עצימות האימון וכך תוכלו להתאמן ביעילות מירבית.

תוספת: אימון מקוון בלעדי לכל החיים

-

מאמן הכושר הפרטי שלכם 24/7

אנו שואפים לספק את הדרך הפשוטה ביותר בשבילך להתאמן – בכל מקום ובכל שעה. כך שלא צריך להמציא תירוץ להחמיץ אימון. כאשר אתם רוכשים ערכת רצועות כוח תקבלו גישה לפלטפורמת האימונים המקוונת שלנו אשר מכילה את תוכניות האימונים שלנו בנוסף למאות תרגילים.

יצרנו את התרגילים הכי יעילים בבניית שריר, עיצוב הגוף ואימונים שורפי שומן, המתאימים לכל גיל ורמת כושר.