ערכת כוח ליידי-סט מותאמת לנשים

את האימונים בחינם שלנו

תתחדשי! הכל מתחיל עם שלוש רמות התנגדות - קל, בינוני וקשה - כל רמה בצבע ההורס שלה - ורוד, ורוד בהיר וסגול. הערכה כוללת גם תיק נשיאה מרשת אשר מכיל את הגומיות, פוסטר מעורר השראה עם תרגילים להתחלה מהירה, קוד גישה לתוכנית אימונים בת 4 שבועות וגישה לאימונים המקוונים שלנו.

יתרונות ערכת גומיות כוח ליידי-סט
האבולוציה של הכושר
 • ממוקד: תהיי חזקה יותר, חטובה יותר ובריאה יותר
   

 • אפקטיבי: אימונים שישנו לך את החיים במהירות ויעילות
   

 • בלי תירוצים: להתאמן בכל מקום ובכל שעה
   

 • ידע: תוכנית אימונים בת 4 שבועות הכוללת תרגילים
   

 • אופנתי: להתאמן בסטייל ולהיכנס לכושר
   

 • חיסכון בזמן: אימונים קצרים ויעילים המיועדים לאזורים בעייתיים

מה בקופסה?
 • 3*רצועות מיני

 • 1*תיק נשיאה

 • 1*פוסטר להתחלה מהירה

 • 2*רצועות שורש כף יד

 • 1*תוכנית אימונים בת 4 שבועות

ערכת הלייד-סט מגיעה עם שלוש גומיות ברמות התנגדות שונות - קל, בינוני וקשה - כל רצועה בצבע ההורס שלה - ורוד, ורוד בהיר וסגול. הערכה מגיעה עם תיק נשיאה מרשת אשר מכיל את הגומיות (וגם טלפון ומפתחות).

קבלו גישה לתוכנית האימונים בת ה-4 שבועות שלנו, אשר נבנתה סביב חייכן העמוסים עם אימונים שלעולם לא עולים על חצי שעה, אך מבטיחים לאתגר אתכן בגדול לשרוף שומן, לבנות שריר ולעצב את הגוף.

קנית ערכת גומיות כוח לייד-סט?

-

קבלי קוד והתחילי את האימון

אם קניתן את ערכת הגומיות, קיבלתן קוד למימוש.

הירשמו בחינם, ממשו את הקוד והתחילו להתאמן.

ממשי את הקוד
חכם, אינטנסיבי, אפקטיבי
התאמני עם ערכת הליידי-סט שלך

מעוצב עבור כל מי שאיכפת לה מסטייל (ומחיר). כל מה שאת צריכה זה מזרון התעמלות, Let's Bands יעשו את השאר, בבית, במלון או אפילו בהפסקת צהריים במשרד.

 

מתאים לנשים בכל הגילאים, בכל רמות הכושר ובכל תחומי החיים, ערכת הליידי-סט של Let's Bands היא מהפכה בעולם הכושר. כל תוכנית האימונים בנויה סביב חייך העסוקים, לעולם לא יותר מחצי שעה ומובטח לאתגר אותך בגדול לשרוף שומן, לבנות שריר ולעצב את כל הגוף. מותאם לרמת הכושר שלך. חייך ישתנו מרגע פתיחת הקופסה.

 

ניתן למצוא את כל התרגילים בספריה המקוונת שלנו. תקבלי הדרכה צעד אחר צעד בכל תרגיל. כל התרגילים נועדו להתמקד באזורים בעייתיים. פשוט תבחרי את התרגילים שמתאימים למטרות הכושר שלך.

התאמני בכל מקום ובכל שעה
תוכנית ארבעת השבועות שלך

ערכת הלייד-סט היא כלי אימונים יוצא דופן שמשלב וורסטיליות, ניידות, ואימונים מדורגים עם עיצוב ותכנון המביא יעילות (בנוסף ליופי), ומוצמד לתוכנית אימונים אונליין חדשנית בת ארבעה שבועות.

 

קבלי גישה 24/7 לתוכניות האימונים החדשניות ביותר של Let's Bands לשריפת שומנים ובניית שרירים. תוכניות אלו הינן מדורגות כך שככל שאת מתחזקת, רמת ההתנגדות עולה בהתאם.

 

התוכנית בת ארבעת השבועות שלנו משלבת את היתרונות של אימון התנגדות אשר מפסל את השרירים וממצק את שרירי הליבה, בשילוב עם הכוח והגמישות שמקבלים מאימוני יוגה, פילאטיס וכושר. התוכנית נועדה לאתגר את כל האזורים בגוף בעזרת שילוב של תרגילים מבודדים ותנועות המשלבות את כל חלקי הגוף. בעזרת האפליקציה שלנו תקבלי הדרכה שלב אחר שלב בכל תרגיל ותרגיל.

 

תוכנית האימונים שלנו מותאמת במיוחד כדי לספק אימון שורף שומנים עם עומס מפרקי נמוך שישאיר את הגוף שלך ארוך, רזה וחטוב להפליא. מותאם לנשים בכל הגילאים, רמות הכושר ותחומי החיים. אימונים אלו מתוכננים להיות קצרים כדי שתוכלי להתחיל, לסיים ולהמשיך עם סדר היום שלך.

נסי את אימון הניסיון שלנו
מה בקופסה?
את חדשה!

האני החדש שלך מתחיל עם ערכת הליידי-סט, שמגיעה עם שלוש גומיות ברמות התנגדות שונות - קל, בינוני וקשה - כל גומיה בצבע ההורס שלה - ורוד, ורוד בהיר וסגול. הערכה מגיעה עם תיק נשיאה מרשת בשביל הגומיות (וגם טלפון ומפתחות), ופוסטר מעורר השראה.

קבלי גם גישה לתוכנית האימונים בת ה-4 שבועות שלנו, אשר נבנתה סביב חייכן העמוסים עם אימונים שלעולם לא עולים על חצי שעה, אך מבטיחים לאתגר אתכן בגדול לשרוף שומן, לבנות שריר ולעצב את הגוף.