גומיות כוח FLOSS

גומיות כוח FLOSS הן כלי יסודי שכדאי שיהיה בכל תיק חדר כושר של ספורטאים המחפשים לשפר את טווח התנועה שלהם, לשחזר מכניקת מפרק, או להחלים רקמת שריר פצועה. FLOSSING עובד בכמה רמות במקביל, מזרז התאוששות ומשפר מכניקת מפרק. ניתן גם להשתמש בהן לאימוני חסימה הידועים בשמםBlood Flow Restriction Training.

יתרונות גומיות כוח FLOSS
משפרות טווח תנועה ומשחזרות מכניקת מפרק
  • מיועד לכתפיים, מרפקים, שורש כף יד וקרסוליים
     

  • מפחית נפיחות ודלקת במפרק
     

  • מפרק הידבקות ברקמות חיבור באזורים של עומס יתר כרוני
     

  • מסייע בהתאוששות שריר, הפחתת תוצרי פסולת ונוקשות שרירית

מה בקופסה?

1*גומיית כוח FLOSS

טכניקת Voodoo Flossing פועלת מחדשת רקמות שנהיו נוקשות או קרות לאחר פציעה על ידי מתן לחץ אזורי להפחתת נפיחות של רקמות ומפרקים. לאחר שימוש תחוו שיפור בטווח תנועה ובתנועתיות והפחתת נפיחות של המפרקים והרקמות. משתמשים ב-Voodoo Floss בצורה נרחבת בשיטת tack and floss לשיקום רקמות ומפרקים. אורך: 210 ס"מ, רוחב: 5 ס"מ

הוסיפו תנועתיות ושפרו טווח תנועה
מה זה Flossing?

לעומת לגליל, flossing עוזר לנייד בתוך התנוחה אשר אתם מנסים לשפר. כלומר, ניתן לשבת בחלק התחתון של הסקוואט ולקום בזמן ביצוע flossing. עבור אלו עם כל רמה של דלקת, במיוחד במרפקים, ברכיים וכתפיים, תודהמו לגלות כמה הקלה הגומיות יכולות לספק בכמה דקות בלבד. באמצעות גומיות כוח FLOSS תוכלו לחזור לחדר הכושר וסוף סוף להתאושש מהפציעות הקטנות והמעצבנות האלה ולהגיע לגרסה יותר תנועתית שלכם.

 

סשן flossing אורך כמה דקות בלבד כך שזוהי מחויבות קטנה המניבה תוצאות גדולות. הגומיות הגמישות יכולות להתלפף בקלות סביב רוב המפרקים של הידיים והרגליים. אם אתם מרגישים אי נוחות בברכיים, כתפיים, מרפקים או אפילו שורש כף יד, קל מאוד לעבוד על המפרקים האלו באמצעות גומיות כוח FLOSS. הן עשויות 100% לטקס טבעי וחופשי ב-99.9% מחלבונים מסיסים (אלרגנים של לטקס) ובעלות יכולת מתיחה של 150%.

אימון להגבלת זרימת הדם באמצעות רצועות FLOSS
הגדלת שריר בעזרת אימון חסימה

השתמשו בגומיות כוח FLOSS והשיגו תוצאות מיידיות ועליית מסה משמעותית יותר באמצעות שיטת אימון חסימה BFR (Blood Flow Restriction), דרך מהירה לגרום לשרירים שלך לגדול. אם חיפשתם דרך חדשה להגביר את קצב גדילת השריר הנה שיטה שכדאי לכם לשקול.

סוג זה של תרגיל שנראה קיצוני אולי ייתפס כמוזר או אפילו מסוכן במבט ראשון, אך אנו בוחנים יישומים אינסופיים עבור נשים וגברים עסוקים המחפשים לפתח שרירים תוך שימוש בעומסים קלים יותר ושמירה על המפרקים שלהם. למזלכם לא צריך ציוד יקר לביצוע BFR – גומיות כוח FLOSS עושות את העבודה בצורה נפלאה.

עוד אודות FLOSSING

-

הורידו PDF

אם יש לכם רמות שונות של דלקות, במיוחד במרפקים, ברכיים וכתפיים, תופתעו לגלות כמה הקלה הגומיות יכולות לספק תוך כמה דקות בלבד. שימוש בגומיות יכול להביא לתוצאות דרמטיות של לפני ואחרי, כך שתחלימו מפציעות קטנות ומעצבנות ותוכלו לחזור להתאמן. הורידו את ה-PDF שלנו להנחיות ותרגילים.

הורדה