עוגן לדלת

מקסמו את האימונים שלכם וקחו אותם לרמה הבאה בעזרת העוגן לדלת של Let’s Bands אשר מתחבר לכמעט כל דלת בעלת שלושה צירים. החיבור השימושי הזה יוסיף לכם אפשרויות לתרגילים עם כל כלי לאימון התנגדות. מגיע עם שרוול שלא נשחק כדי למזער בלאי טבעי משימוש ממושך בגומיות הכוח. עכשיו תוכלו לבחור איפה להתאמן – בבית, במשרד או שתקחו את זה אתכם לנסיעות ותתאמנו בחדר במלון. מומלץ לשלב עם גומיות הכוח שלנו FLEX, MAX ו-TUBE.

יתרונות עוגן לדלת
מקסמו את האימון שלכם!
 • אימון לכל הגוף בכל מקום שיש דלת
   

 • כלי מעולה לאימונים בבית או בדרכים
   

 • עוגן פשוט ונייד מתחבר לכל דלת יציבה
   

 • עוגן לדלת מתחבר לכבלים ורצועות התנגדות
   

 • כולל שרוול שלא נשחק למזער בלאי לגומיות

מה בקופסה?

1*עוגן לדלת של Let’s Bands

הפכו את הדלת שלכם לחדר כושר הביתי שלכם. התאימו את תוכנית האימונים שלכם למגוון רחב של תרגילים שונים בעזרת העוגן לדלת הקטן והנייד של Let’s Bands.

100% יציבות
מקסמו את האימון שלכם

העוגן לדלת עמיד מאוד ומגיע עם שרוול מגן בשביל לשמור על גומיות הכוח שלכם מפני בלאי טבעי. הוא אידיאלי בשביל אימוני פלג גוף עליון. ניתן לחבר לכל דלת בעלת שלושה צירים וכך תוכלו בקלות להפוך כל דלת לאביזר כושר בעל ערך לאימונים.

אימונים בדרכים
התאמנו עם עוגן לדלת

רוצים להתאמן בבית במשרד או בדרכים? אז אתם צריכים עוגן לדלת של Let’s Bands. העוגן מספק נקודת עגינה עבור גומיות הכוח שלכם בכך שהוא נכנס בקלות מעל כל דלת יציבה! זהו האביזר המושלם עבור כל מי שמחפש להתאמן בנסיעות. העוגן הרב-שימושי הזה מוסיף אפשרויות של תרגילים עם כל כלי התנגדות. תואם גומיות MAX, FLEX ו-TUBES. זהו כלי מעולה לביצוע תרגילים לחזה, גב וכתפיים. רצועת הניילון קלה, חזקה במיוחד ונכנסת בקלות ובבטיחות בכל דלת ומספקת תמיכה יציבה ב-100% מבלי לשרוט או לפגוע בצבע או עץ.

מצאו דלת שנפתחת בדחיפה, ואז השחילו את הרצועה מעל הדלת וסגרו אותה. משקל הגוף שלכם בעצם ימשוך את הדלת לסגירה.