האקדמיה של Let's Bands

סדנאות וקורסי הכשרה למאמנים
את האימונים בחינם שלנו

אנו בחברת Let's Bands מאמינים בשינוי חווית הכושר שלכם. ממשו את הפוטנציאל ומקסמו את ההכנסה שלכם בכך שתכניסו את Let's Bands לתוך העסק שלכם. הקורסים שלנו מותאמים למתאמנים בכל רמות הכושר ויסייעו לכם להוסיף תרגילים חדשניים ומהנים לאימונים אישיים, אימוני קבוצות ולשיעורי סטודיו.

 

לימדו מהאנשים המובילים בתעשייה בקורס הכשרה מעשי בן 7 שעות של Let's Bands. בקורס נעבור על כל היסודות ובנוסף תלמדו טכניקות מפתח בכדי ליישם רעיונות פונקציונליים ומהנים לכל הגוף בצורה יעילה ובטוחה בקרב המתאמנים שלכם - לכל גיל, רמת כושר או מטרה.

הכשרת מאמן גומיות כוח
של Let's Bands
תוכנית הכשרה חד-יומית

בעזרת הוורסטיליות של אימוני גומיות כוח יהיה בידכם פתרון כושר נייד כדי לאמן לקוחות בכל סביבה. תלמדו איך לבצע ולהנחות תרגילים יסודיים ובנוסף לכך תלמדו איך לשנות, לתאם ולקדם את התרגילים לכל רמת כושר.

בהכשרה זו תקבלו כלים לעבוד עם כל סוגי הגומיות הקיימות בשוק כך שתוכלו לבנות בכל מקום כמעט כל תרגיל אפשרי

 

הסדנאות החד-יומיות שלנו מועברות ע"י מאמנים מנוסים, ומספקות למאמנים, פיזיותרפיסטים וחובבי ספורט שלל תרגילים שימושיים ותוכניות אימונים. כאשר תסיימו את הקורס תקבלו תעודת הכשרה בינלאומית כמומחים לעבודה עם גומיות התנגדות.

מאמן תיקון תנועתי של Let's Bands
בקרוב

הרחיבו את אוסף המיומנויות שלכם והפכו להיות מאמנים אשר יכולים לקבל כל לקוח, כולל ספורטאיי עלית. קורס "מאמן תיקון תנועתי" נוצר על ידי מומחים בינלאומיים במיוחד עבור אנשי מקצוע בתחום הכושר ובריאות. הקורס אידיאלי עבור אלו אשר רוצים לעזור ללקוחות שלהם להפחית כאב ולשפר תפקוד. תנועה מתקנת היא אחד מהמרכיבים החשובים ביותר בתוכנית אימונים מקיפה. ללא קשר ליכולות אתלטיות או רמת כושר, כמעט לכל אדם קיים ליקוי כלשהו אשר מגביר את הסיכוי לפציעה.

הקורס מעניק לכם את כל הידע והכישורים הנחוצים לניתוח תנועה, אנטומיה, תיקון תנועה, ובניית תוכנית כדי להצליח לעזור ללקוחות למגר כאבי שרירים ומפרקים הנוצרים מחוסר שוויון של מערכת השריר-שלד.

לוח שנה לאירועים

-

קורסי הכשרה, סדנאות ועוד​

סדנאות והכשרות מקצועיות בקרבת מקום